25/01/2022 7:36:57
  • 13.4288 TL
  • 15.2007 TL
  • 18.1636 TL
KOCAELİ

İzmit Belediyesi, Ferhat Yüksel’e veda etti

.

İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, İzmit Halk Eğitim Müdürü Yardımcılığı görevinden ayrılan Ferhat Yüksel’e düzenlediği kahvaltı organizasyonu ile veda etti

İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü ekipleri, Gülümse Kafe’de organize edilen kahvaltı programında İzmit Halk Eğitim Müdürü Yardımcılığı görevinden ayrılan Ferhat Yüksel’e veda etti. Organizasyona İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürü Mithat Ağa, İzmit Halk Eğitim Müdürü Zeki Kalaç, Ferhat Yüksel’in yerine göreve getirilen yeni İzmit Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Melek Karademir, spor eğitmenleri ve personeller katıldı.

MİTHAT AĞA VE EKİBİNE TEŞEKKÜR ETTİ
Kahvaltı programının ardından misafirler görevinden ayrılan Ferhat Yüksel’e veda ederken, yerine göreve getirilen Melek Karademir’e de başarı dileklerinde bulundu. Gerçekleştirilen organizasyon için Spor İşleri Müdürü Mithat Ağa ve ekibine teşekkür eden Yüksel, çok mutlu olduğunu ifade etti. Konuşmaların ardından Ferhat Yüksel’e emekleri için teşekkür edilerek plaket takdim edildi ve çektirilen toplu fotoğraf ile organizasyon sona erdi.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI