18/06/2021 17:12:38
  • 8.6528 TL
  • 10.3413 TL
  • 12.0892 TL
KOCAELİ

İzmit Belediyesi’nden KOİDER’e ziyaret

.

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Sinem Gülenç, Kocaeli İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği(KOİDER) Başkanı Nilgün Yılmaz’ı ziyaret ederek çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu

 

İzmit’te kadınların sosyal ve ekonomik hayatta daha aktif olması adına önemli projelere imza atan İzmit Belediyesi, kentin önemli kuruluşları ile de temaslarını sürdürüyor. İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Sinem Gülenç, son olarak sosyolog Burcu Öztürk ile birlikte Kocaeli İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği Başkanı Nilgün Yılmaz ve dernek üyelerinden Av. Evrim Atasoy Ürük’ü ziyaret etti.

 

FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR

İzmit Belediyesi’nin kadın çalışmaları, projeleri ve Kadın Girişimciler Merkezi hakkında bilgi verildiği ziyarette iş birliği konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Sinem Gülenç, KOİDER Başkanı Nilgün Yılmaz’a destekleri için teşekkür etti.Başkan Nilgün Yılmaz’da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek İzmit Belediyesi heyetine teşekkür etti.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI