25/10/2021 9:25:13
  • 9.6177 TL
  • 11.1934 TL
  • 13.2678 TL
KOCAELİ

İzmit Çarşısı İyilik Şenliği başlıyor

ÇOCUKLARA ÇEVRE BİLİNCİ AŞILANACAK

İzmit Belediyesi tarafından Good4Trust işbirliğiyle 9 ay önce hayata geçirilen ve üretici ağını sürekli genişleten İzmit Çarşısı İyilik Şenliği yarın başlıyor. İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet tüm kenti kucaklayacak etkinliğe herkesi davet etti

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Good4Trust ile işbirliğinde yürütülen İzmit Çarşısı, ekolojik ve sosyal açıdan sorumlu ve adil olan üreticilerle tüketicileri İyilik Şenliği’nde buluşturuyor. 8-9 Ekim tarihleri arasında Cumhuriyet Parkı’nda düzenlenecek İyilik Şenliği’nde İzmit Çarşısı üreticilerinin rengârenk stantları ve lezzetli tadım etkinlikleri yer alacak.

ÇOCUKLARA ÇEVRE BİLİNCİ AŞILANACAK
Çeşitli müzik gruplarının canlı performanslar sergileyeceği ve sürpriz dinletilerin yer alacağı şenlikte yoga, dans ve sürpriz oyunlar düzenlenecek. Aileler de çocuklar için kurulu alanda keyifli günler geçirecek. Çöpüne Sahip Çık Vakfı’nın ‘Atıkcan’ maskotları şenlik alanında yer alacak. Çocuklarla gün boyunca ‘Çöpü Sıfırla Oyunu’ oynayacak olan ekipler etkinlik sonunda da alanda çöp bırakmamak için herkese çöp poşeti dağıtacak. Ayrıca etkinliğin 2’nci gününde Dr. Uygar Özesmi, Sibel Asna ve Sinem Gülenç’in konuşmacı olacağı Kadının Ekonomide Önemi ve Türetim Ekonomisi Paneli düzenlenecek.

SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN
Çevreye ve insana saygılı üretim yapmak isteyen üreticileri bünyesine katarak her geçen gün büyüyen bir aile olan İzmit Çarşısı, tüketiciler ile üreticileri İyilik Şenliği’nde buluşturacak. Etkinlik hakkında detaylı bilgi almak ve gelişmelerden haberdar olmak için İzmit Çarşısı sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI