19/01/2022 22:28:38
  • 13.6151 TL
  • 15.4356 TL
  • 18.5348 TL
KOCAELİ

Kayıp polis memurundan 2.5 aydır haber yok

..

Tokat Almus İlçe Emniyet Amirliği’nde görev yapan 39 yaşındaki polis memuru Musa Tüzün, 22 Ekim 2021 günü yıllık izne ayrılmasının ardından bir daha kendinden haber alınamadı.

 

Ailesinin başvurusu üzerine polis memuru  Musa Tüzün’ün evinde yapılan aramalarda telefonu, anahtarı ve silahının yedek şarjörü bulundu ancak kendisine ulaşılamadı. Kayıp polis memuru içinbaşlatılan arama çalışmalarından bir sonuç alınamadı.


TOKAT VALİLİĞİ: ÜLKE ÇAPINDA ARAMA YAPILMAKTADIR

Musa Tüzün’ün kaybolmasının ardından ilk açıklama Tokat Valiliği'nden geldi. Tüzün'ün bulunması için Tokat ve ülke genelinde başlatılan arama faaliyetlerinin sürdüğü ifade edilen açıklamada, “Tokat ili, Almus İlçe Emniyet Amirliğinde görevli Polis Memuru Musa Tüzün, 22 Ekim’de izne ayrılmış, 28 Ekim 2021 tarihinde izne ayrıldığı günden itibaren ailesi tarafından ulaşılamadığı haberinin alınması üzerine, kayıp polis memurumuzun bulunması için Tokat genelinde AFAD, Jandarma, Polis ve diğer ekiplerimizin katılımları ile yoğun bir şekilde tüm imkanlar kullanılarak, bütün detaylar ve ihtimaller dikkate alınarak başlatılan aramalar devam etmektedir. Ayrıca ülke çapında da kayıp polis memurumuzun bulunması için aramalar yapılmaktadır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI