29/11/2021 15:27:57
  • 12.1185 TL
  • 13.6420 TL
  • 16.1365 TL
KOCAELİ

KOÇ-DER’e hayırlı olsun ziyareti

STK ve Esnaf Masasından KOÇ-DER’e hayırlı olsun ziyareti

İzmit Belediyesi STK ve Esnaf Masası Koordinatörü Nurullah Özer Kocaeli Otizmli Çocuklar Derneği’nin (KOÇ-DER) yeni seçilen yönetimine ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

2009 yılında İlkin Kılıçaslan başkanlığında kurulan KOÇ-DER geçtiğimiz aylarda gerçekleştirdiği kongre ile yeni yönetimini belirledi. Hüseyin Necdet Gümüş’ün başkan seçildiği KOÇ-DER’i ziyaret eden İzmit Belediyesi koordinatörü Nurullah Özer, KOÇ-DER Başkanı Hüseyin Nevdet Gümüş ve yeni yönetime İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in selamını ileterek başarı dileklerinde bulundu.

“HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”
KOÇ-DER Başkan Yardımcısı Sevdiye Fidan ve Dernek Saymanı Fikriye Sarı’nın da hazır bulunduğu ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Önümüzdeki süreçte gerçekleştirilecek çalışmalar kapsamında İzmit Belediyesi ile KOÇ-DER’in hangi konularda işbirliği yapabileceği değerlendirildi. İzmit Belediyesi STK ve Esnaf Masası Koordinatörü Nurullah Özer ziyarete ilişkin olarak, “KOÇ-DER’in çalışmalarının takip ediyoruz ve yanınızdayız. İzmit Belediyesi olarak üzerimize düşeni yapmaya hazırız” dedi.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI