KOTO, Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu seçimlerini tamamladı
20 Ekim 2023 12:54

KOTO, Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu seçimlerini tamamladı

Kocaeli Ticaret Odası’nı, İl Kadın Girişimciler ve İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’nde temsil edecek olan girişimciler seçimle belirlendi

 

Girişimciliğin geliştirilmesi ve sürdürülebilirliğinin sağlanması amacıyla çatı kuruluş Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği koordinasyonunda kurulan ve illerde Oda/Borsalar bünyesinde faaliyetlerini sürdüren İl Kadın Girişimciler ve İl Genç Girişimciler Kurulları’nın İcra Komitesi seçimleri başladı. Kocaeli Ticaret Odası’nda, 19 Ekim 2023 Perşembe günü gerçekleştirilen seçimlerde KOTO’yu temsil etmek üzere; Kadın girişimcilerden 3 asil, 3 yedek, Genç Girişimcilerden ise 3 asil, 3 yedek üye seçildi.

3 ASIL- 3 YEDEK ÜYE SEÇİLDİ

Kocaeli Ticaret Odası İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi asıl üyeliğine; Nurhayat Güldüren, Esma Bektaş, Eda Efe, Yedek Üyeliklere; Melike Andız, Nermin Umur, Neslihan Naipoğlu, İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Asıl Üyeliğine; Mert Kavşut, Cevat Yıldız, Mesut Ekşi, Yedek Üyeliklere; Serhan Kasım, Emrullah Yolasığmaz, Barış Özdemir seçildi.

BAŞKAN BULUT’TAN KUTLAMA

Demokratik ortamda tamamlanan seçimin ardından İl Genç ve Kadın Girişimciler İcra Komitesi üyeleriyle bir araya gelerek kendilerini kutlayan Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, “Bu göreve seçilen her bir arkadaşımızı gönülden kutluyorum. Görüş ve önerilerinizle icra komitesine üst düzey katkı sunacağınıza yürekten inanıyorum. Başarılarınız daim, çalışmalarınız verimli olsun” dedi. KOTO Meclis Başkanı Hüseyin Gezer de genç ve kadın girişimcilere başarı dileklerini iletti.

 

Güncelleme: 22 Ekim 2023 06:18
İleri Ray
X