14/06/2021 11:05:43
  • 8.3823 TL
  • 10.1951 TL
  • 11.8713 TL
KOCAELİ

KTO, Sanal fuar ve ikili iş görüşmeleri gerçekleştirdi

KTO, Bosna Hersek Ticaret Odası kadın girişimcileri sanal fuarda bir araya geldi

Körfez Ticaret Odası ile Bosna Hersek kadın girişimcileri arasında sanal fuar ve ikili iş görüşmeleri gerçekleştirildi. Fuar kapsamında bir araya gelen kadın girişimciler ticaretlerini arttırmak ve yeni pazarlar keşfedebilmek için bir araya geldi.


ÖZTÜRK ‘’KADIN GİRİŞİMCİLİĞİNİ ÖN PLANA ÇIKARMAK TEMEL AMACIMIZDI’’
14-15 Nisan tarihlerinde yapılan etkinlik ile ilgili konuşan Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk  ‘’kadın girişimciler arası ağ kurmak, iletişim kurmak, deneyim alışverişinde bulunmak, aynı zamanda Covid- 19'un iş hayatimiz üzerindeki etkilerini azaltmak için yeni iş ortaklıkları kurmak bu fuar ve ikili iş görüşmelerimizdeki temek amacımızdı. Güzel bir farkındalık ve iş geliştirme etkinliği yaptık’’dedi.


İKİ ÜLKEDEN 140 KATILIMCI
Körfez Ticaret Odası ile Bosna Hersek kadın girişimcileri arasında düzenlenen ve Kadın girişimciliğini desteklemek amacı ile gerçekleştirilen sanal fuar ve ikili iş görüşmelerine iki ülkenin de katılımı çok yüksekti.  7 dilde tercüme desteği ile gerçekleştirilen fuarda pek çok sektörden kadın girişimci katıldı. Sektörlere göre ikili iş görüşme planlaması yapılan fuardan yeni iş birlikleri kurulması bekleniyor.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI