24/06/2021 5:40:33
  • 8.6423 TL
  • 10.3167 TL
  • 12.0745 TL
KOCAELİ

Milli Eğitim Müdürü'nden Şehitler Kütüphanesi'ne destek

Körfez'de Gazeteci Mustafa Eranıl tarafından kurulacak olan Şehitler Kütüphanesi'ne Körfez Milli Eğitim Müdürü Sergülen Kurt; çok sayıda kitap bağışımda bulundu.

 Kendisine ait kitapları; kütüphanenin kurulmasına vesile olan Gazeteci Mustafa Eranıl'a teslim eden Kurt, ' Şehitlerimizin adını yaşatmak için başlatmış olduğunuz bu güzel çalışmaya destek vermek; bizler için ayrı bir güzelliktir. Güzel hizmetlerinizden dolayı tebrik ediyorum. Milli eğitim camiası olarak her daim böyle güzel hizmetlere destek vermek bizim görevimizdir. Çalışmalarınızda başarılar dilerim."dedi. Gazeteci Mustafa Eranıl ise; başlatmış olduğu kütüphane projesine destek veren Körfez Milli Eğitim Müdürü Sergülen Kurt'a teşekkür ettiğini belirtti.

 


3 KÜTÜPHANE DAHA
Üç  şehidimiz adına kurulacak olan kütüphane için yetkili kurumlardan onay çıktığını belirten Gazeteci Mustafa Eranıl; yakın bir zamanda bu kütüphaneler içinde çalışma başlatacağını bildirdi. Şehitler adına kurulacak kütüphaneye;  başta devlet kurumları olmak üzere, siyasi parti temsilcileri; sivil toplum örgütleri; iş adamları; , yazarlar.  şehit aileleri, eğitim camiası ve vatandaşlar kitap bağışı yaparak destek verdikleri belirtildi.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI