Öğretmenler Günü’nde Coşkulu Kutlama
25 Kasım 2022 11:00

Öğretmenler Günü’nde Coşkulu Kutlama

.

Öğretmenler Günü dolayısıyla Derince’de düzenlenen program coşku içerisinde geçerken törende emekli olan öğretmenlere hizmet şeref belgeleri takdim edildi.

Sabancı’da Kutlama Programı
24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle gerçekleşen program Derince Kaymakamı Meftun Dallı ve Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün başta olmak üzere ilçe protokolü ve eğitim camiasını buluşturdu. Bu yıl Sabancı Ortakları ve Çalışanları İlkokulu Konferans Salonu’nda düzenlenen program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Derince Kaymakamı Meftun Dallı ve Derince İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Osman Karabayır’ın protokol konuşmaları gerçekleştirdiği, emekli öğretmenler adına konuşmaların yapıldığı programda halk oyunları ve pandomim gösterileri de yer aldı.

Hizmet Şeref Belgeleri
Derince Kaymakamı Meftun Dallı, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Osman Karabayır’ın emekli olan öğretmenlere hizmet şeref belgelerini de takdim ettiği programda ayrıca ilçe genelinde düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri de verildi. 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle düzenlenen ve yoğun ilgi gören program solo türkülerin sahnelenmesi ile birlikte noktalandı.

Güncelleme: 25 Kasım 2022 11:10
İleri Ray
Arı Lift
X