27/10/2021 23:09:22
  • 9.5126 TL
  • 11.0344 TL
  • 13.0701 TL
KOCAELİ

Polis memuru dehşet saçtı

3 kişiyi öldürüp intihar etti

Afyon merkezde akşam saatlerinde yaşanan olayda polis memuru Atilla Aydemir, boşanma aşamasındaki eşi Gönül Aydemir'in ailesinin evine gitti. Burada konuşmaya başlayan taraflar arasında daha sonra gerginlik çıktı. Tartışmanın şiddetlenmesinin ardından belindeki silahı çıkaran polis memuru, eşi Gönül Aydemir ve kayınvalidesi Kadriye Akdeniz'i öldürdü. Kayınpederi Nuray Akdeniz'i de sokakta öldüren polis memuru, ekiplerin olay yerine gelmesinin ardından da aynı silahla intihar etti.


Polis memuru Atilla Aydemir, babasının evine yerleşen eşi ile konuşmak için kayınpederinin Örnekevleri Mahallesi Fatih Gümüş Caddesi'ndeki evine geldi. Burada çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu polis memuru, üzerindeki silahla eşi ve kayınvalidesini vurdu.
İki çocuğunu da alarak evden çıkan polis memuru, sokakta karşılaştığı kayınpederini de silahla vurdu. Polis memuru, bu sırada olay yerine gelen polis ekiplerini karşısında görünce aynı tabancayla yaşamını sonlandırdı.


Olay yerine gelen sağlık ekipleri polis memurunun, eşinin ve kayınpederinin hayatını kaybettiğini belirledi. Hastaneye kaldırılan polis memurunun kayınvalidesi de kurtarılamadı. Çiftinin çocukları emniyete götürüldü.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI