28/09/2021 15:47:46
  • 8.8878 TL
  • 10.3828 TL
  • 12.1315 TL
KOCAELİ

Polis memuruna akıl almaz şantaj

.

İstanbul Kağıthane'de  polis memuru G. K., kız arkadaşı Güner K.'nın iddialara göre psikolojik sorunları olduğunu fark edince arkadaşlığını sona erdirdi. Güner K. polis memurunun kendisinden ayrılmasını içine sindiremeyince polis memurunun ablasına kendisinin üzerinde sadece iç çamaşırı ve G. K.'nın ise üzerinde kıyafet bulunmayan fotoğraf gönderdi.

 
Bununla da yetinmeyen genç kadın eski sevgilisine, kendisinden hamile olabileceğini eğer kendisiyle evlenmezse her yere şikayette bulunup mesleğinden edeceği şantajında bulundu. Aldığı mesajlar karşısında şoke olan genç adam karakola giderek eski sevgilisi tarafından şantaja maruz kaldığı yönünde şikayette bulundu.

 

Sabah'tan Atakan Irmak'ın haberine göre şikayet üzerine genç kadın hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Savcılık tarafından yürütülen soruşturma kapsamında ifadesi alınan genç kadın eski sevgilisinin kendisini başka kadınlarla aldattığını, bu eylemi başka kadınlara da yaptığını bildiği için bir anlık sinirle bu şekilde davrandığını ifade etti.Savcılık yürütülen soruşturma sonunda, Güner K.'nın fotoğraf ve mesajlarla Polis memuru G. K.'ya yönelik 'Şantaj' suçunu işlediği gerekçesiyle 3 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenledi. Genç kadın ilerleyen günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesinde hakim karşısına çıkacak.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI