26/09/2021 16:11:28
  • 8.8531 TL
  • 10.3868 TL
  • 12.1346 TL
KOCAELİ

Sahne Senin, Müzik Senin’ etkinlikleri Grup Mavi Düş ile başlıyor

İzmit Belediyesi etkinliğin startını Pazar günü NCity Sahili’nde Mavi Düş ile veriyor.

Temmuz ve ağustos ayları boyunca her Çarşamba ve Cuma günü yerel müzisyenleri halkla buluşturacak olan İzmit Belediyesi etkinliğin startını Pazar günü NCity Sahili’nde Mavi Düş ile veriyor


Temmuz ve ağustos ayları boyunca ‘Müzik Senin, Sahne Senin’ etkinlikleri düzenleyerek pandemi sürecinde zor günler geçiren İzmitli müzisyenlere destek olmayı ve halka moral vermeyi hedefleyen İzmit Belediyesinin ilk müzik durağı; NCity Sahili, ilk müzisyen konukları ise Grup Mavi Düş olacak.

ÇARŞAMBA VE CUMA GÜNLERİ
İzmit’in değişik bölgelerinde düzenli olarak sürdürülecek olan ‘Sahne Senin, Müzik Senin’ etkinlikleriyle İzmitliler müziğe doyacak. Yerel sanatçıların canlı performanslarıyla vatandaşların karşısına çıkacağı etkinliklerin startı Pazar günü verilecek. Ardından her çarşamba ve cuma günleri devam edecek.

İLK GRUP PAZAR GÜNÜ 17.00’DE
İlk etkinlikte 11 Temmuz Pazar günü saat 17.00’de kentimizin sevilen müzik gruplarından Grup Mavi Düş NCity AVM arkasında sahilde sevilen şarkıları seslendirecek. Temmuz ve ağustos aylarında müzik şöleni yaşatacak olan İzmit Belediyesi, alkışları özleyen sanatçıları etkinlik takvimine göre halka buluşturacak.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI