27/11/2021 5:45:49
  • 12.1185 TL
  • 13.6420 TL
  • 16.1365 TL
KOCAELİ

Şanlı'ya ilk tebrik Çeker'den

.

Türk Eğitim-Sen Kocaeli 1 Nolu Şubesi Başkanı Yaşar Şanlı’nın tekrar göreve seçilmesinden dolayı ilk tebrik ziyaretini Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Ömer Çeker gerçekleştirdi. Ziyarette kahve ve çikolata hediyesi de manidar bulundu.

BASIN BÜROSU
Türkiye Kamu-Sen Denetleme Kurulu üyesi ve Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Ömer Çeker, hafta sonu gerçekleştirilen Türk Eğitim-Sen Kocaeli 1 Nolu Şubesinin seçimlerinden galip olarak çıkan ve tekrar seçilen başkan Yaşar Şanlı’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Şanlı’ya ilk hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Başkan Ömer Çeker’in ziyarette çikolata ve kahve hediyesi de manidar bulundu. Ziyarette bir konuşma yapan Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Ömer Çeker, “ Yaşar Şanlı başkanımızı tekrar seçilmesinden dolayı tebrik ediyorum” dedi.

BENZEMEZ BENZETMESİ
Başkan Çeker açıklamasının devamında ise, “ Türkiye Kamu-Sen’in önemli lokomotiflerinden olan Türk Eğitim-Sen şube başkanı Yaşar Şanlı’nın ilimizde emek mücadelesinde her zaman en ön saflarda yer almıştır. Hafta sonu da gerçekleşen seçimlerde delegelerin büyük teveccühü ile de tekrar başkan seçilmesi bizleri memnun etmiştir. Birçok benzemezin bir araya gelerek hak ve hukuk mücadelesinde uç beyi olan başkanımızı değiştirme gayretlerinin boşa çıkması memnuniyet vermiştir. Dün olduğu gibi bundan sonra da emek mücadelesini saflarımızı sıklaştırarak, bize güvenen üyelerimizin hak ve hukukunu korumaya devam edeceğiz” diyerek sözlerine son verdi.

TATLI YİYELİM TATLI KONUŞALIM
Türk Eğitim-Sen Kocaeli 1 Nolu Şubesi Başkanı Yaşar Şanlı ise yaptığı konuşma da, “  Türk Sağlık-Sen’in değerli Başkanı Ömer Çeker’in ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Varlığı daim olsun. Birlik beraberlik içerisinde Türkiye Kamu-Sen’in iki büyük ana gücü olan Türk Sağlık-Sen ve Türk Eğitim-Sen’in birlikte güzel işler yapacaktır. Sağ olsun var olsun” dedi. Ziyaret anısına Başkan Çeker, Başkan Şanlı’ya kahve ve çikolata ikramında bulunarak, “ Türk örf ananelerinde bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı olduğu ve tatlının da tatlı yiyip tatlı konuşalım anlamına gelmesi nedeniyle böyle bir ikramda bulunduğunu ifade etti.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI