25/01/2022 7:40:49
  • 13.4288 TL
  • 15.2007 TL
  • 18.1636 TL
KOCAELİ

STK ve Esnaf Masası, İstiklal Caddesi esnafını dinledi

.

İzmit Belediyesi STK ve Esnaf Masası Koordinatörleri, altyapı çalışmalarının devam ettiği İstiklal Caddesi’nde esnafı ziyaret ederek taleplerini dinledi.

İzmit Belediyesi, ‘Fethiye Caddesi ve Yan Yolları Yeniden Düzenlenmesi’ projesi kapsamında altyapı çalışmalarına İstiklal Caddesi’nde devam ediyor. Hafta sonu da mesailerine devam eden ekipler, projedeki kanalizasyon bağlantılarının önemli bir kısmını tamamladı. Bu süreçte esnafı yalnız bırakmayan STK ve Esnaf Masası Koordinatörleri sık sık çalışmaların devam ettiği alanda esnaf ile bir araya gelerek talepleri ve sorunları dinliyor.

HER ZAMAN SAHADAYIZ
Esnafın çalışma süresince mağduriyet yaşamaması adına çalışmaların kısım kısım ilerlediği İstiklal Caddesi’nde kanalizasyon, yağmur suyu ve içme suyu hattının 270 metrelik kısmı tamamlandı. STK ve Esnaf Masası Koordinatörleri Cem Serhat Dayanç, Nurullah Özer ve Eray Bodur da çalışmaların hızla devam ettiği bölgedeki esnafı ziyaret etti. Kendilerine tatlı ikram ederek bu süreçte yaşadıkları sorunları ve taleplerini dinleyen ekip, bir ihtiyaçları olduğunda her zaman sahada olacaklarını ifade etti.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI