Veda anonsu sosyal medyada gündem oldu
21 Ocak 2023 21:55

Veda anonsu sosyal medyada gündem oldu

.

İzmit'te görev yapan bir polis memuru, emekli olduğunu mesai arkadaşlarına telsiz anonsuyla duyurdu. İşte o anlar...

 


Gölcük'te görev yapan ve herkes tarafından çok sevilen polis memuru Sezgin Beşer, okul çıkışlarında güvenliği ve trafik akışını sağlarken çocuklarla kurduğu bağ, sosyal medyada gündem olmuştu. Emekli olan polis memuru telsizden helallik istedi. Gölcük’te görev yapan ve emeklilik kararı alan 23 yıllık trafik polisi Sezgin Beşer, polis telsizinden yaptığı son anonsta meslektaşlarından helallik istedi.

 

Beşer anonsunda “An itibari ile mesleğimin sonuna geldim. Size ve devam eden arkadaşlarımın hepsine hayırlı görevler diliyorum. Ben hakkımı helal ettim varsa, sizden de helallik bekliyorum.” dedi.

Güncelleme: 21 Ocak 2023 21:56
YORUMLAR
  • Toplam 2 yorum
Adil Özgür 19:34 - 25 Ocak 2023

Bizde o yollardan geçtik, mesele emekli olmak değil, mesele emeklisine sahip olan bir camiamısınki telsizle cambazlık yapıyorsun? Bende çalışırken uzun sakallı bir emekli başkomiser silah ruhsata gelmişti, buyur ettim, yer ve sandalye verdim, adam oturmadı bile, bizi bu meslekten soğuttular, içime sığmıyor, oturmayacağım dedi. Emekli polislerin %99'u camiasına küskün ayrılıyor, çoğu lanet ede ede emekli oluyor. Kocaeli Em. Müd. lüğü 10 nisanda kaç polisini aramış acaba? Havanda su dövmüş

0 Beğenmedim
Mehmet Duran 10:56 - 22 Ocak 2023

Sonuç ne oldu, hakkını helal eden oldumu acaba, anonsuna cevap verip hayırlı uğurlu olsun diyen oldumu acaba?

0 Beğenmedim
İleri Ray
Arı Lift
X