Yenikent Cemevi Derneği'nden davet var
13 Ekim 2023 11:35

Yenikent Cemevi Derneği'nden davet var

İlk yardım ve Deprem anında yapılması gerekenler hakkında eğitimler düzenleyen Derince Yenikent Cem ve Kültür Evi Derneği Derneği başkanı Aysel Ersoy, YEDEP projesi kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin katkıları ile düzenledikleri eğitimlere tüm vatandaşları davet etti.


Daveti basın aracılığıyla da duyurmak istediklerine değinen Başkan Aysel Ersoy; Kocaeli büyükşehir belediyesi ve kent konseyi'nin yedep projesi destekli  ilk yardım ve deprem eğitimlerimizi kentimizin 3 ayrı ilçesinde gerçekleştirerek  daha fazla insanımıza ulaşmayı, faydalı olmayı hedefledik.

İlk projemizi 24 Eylül 2023 tarihinde Derince Yenikent kültür merkezi'nde gerçekleştirdik

2. Eğitim projemizi Körfez ilçe Hacı Bektaş Veli Anadolu kültür vakfı Körfez cem evinde Allah nasip ederse 15 Ekim Pazar günü saat  14:00'da gerçekleştireceğiz, müsait olan tüm canları bekliyoruz..

3. Eğitim projemizi de izmit Yunus Emre Hacı Bektaş Veli Anadolu kültür vakfı Gültepe cem evinde  22 Ekim saat 14:00'da gerçekleştirmeyi planlıyoruz

içerisinde yaşadığımız deprem bölgesinde tüm canlıların bu eğitimi alması gerektiğini düşünerek yönetim kurulumuz adına sadece üyelerimize değil tüm halkımıza açık bir eğitim programı düzenleme kararı aldık, umarım kentimize ülkemize yararlı oluruz ilginize şimdiden teşekkür ediyoruz, Gelin canlar bir olalım diyerek tüm vatandaşları etkinliklere davet etti.

Güncelleme: 15 Ekim 2023 12:08
İleri Ray
X