Aras rozet taktı, 94 ruhunu hatırlattı
26 Ekim 2022 13:59

Aras rozet taktı, 94 ruhunu hatırlattı

Yeniden Refah Partisi Gölcük ilçe başkanlığı ilçe divan toplantısını gerçekleştirdi.


Yeniden Refah Partisi Gölcük ilçe başkanlığı her ay düzenli olarak ilçe binasında yaptığı ilçe divan toplantısını katılımın yoğun olmasından dolayı kıyıda restoranda gerçekleştirdi.

İlçe başkanı Mustafa Bayazıt; “Yeniden Refah Partisi Gölcük ilçe başkanlığı olarak her geçen gün büyüyerek yolumuzda ilerlemeye devam ediyoruz aramıza bu akşam katılıp rozetini alan Maruf Durmuş bey başta olmak üzere bütün yeni arkadaşlarımıza hoş geldin diyorum. Allah kendilerine bu yolda muvaffakıyetler versin diyoruz. Ayrıca geçen ay aramıza katılıp ilçe başkan yardımcılığı görevini yürüten Osman Çavdar beye de bu akşamki katkılarından dolayı teşekkür etmeyi borç biliriz.” Dedi.


ARAS ROZET TAKTI. 94 RUHUNU HATIRLATTI.
İl başkanı Mehmet Aras ve beraberindeki yöneticiler yeni katılan 10 üyeye rozetlerini taktılar.
Divan konuşmasında il başkanı Mehmet Aras;
“Kocaeli’mizin güzide ilçesi Gölcük’ te halkın teveccühü ve Gölcük ilçe başkanlığı başta Mustafa Bayazıt ve ekibinin gayreti bize 94 ruhunun gölcükte yeşerdiğini göstermektedir. İnanıyorum ki Gölcük milli görüş bayrağını göklere yükseltecektir. Başarılı çalışmalarından dolayı Mustafa Bayazıt ve Gölcük ilçe teşkilatımızı tebrik ederim. Yeni dâhil olan dava arkadaşlarımıza da hayırlı olsun diyorum.”
Divan toplantısına 100 kişi katılırken, 10 kişiye alkışlar arasında rozet takıldı

Güncelleme: 26 Ekim 2022 15:41
İleri Ray
Arı Lift
X