CHP İzmit 2’nci gün bayramlaşacak
15 Haziran 2024 23:02

CHP İzmit 2’nci gün bayramlaşacak

CHP İzmit İlçe Başkanı Gökhan Ercan ilimiz halkının Kurban Bayramı’nı kutlayarak, İzmit İlçe Örgütü üyeleri ve İzmit halkını 17 Haziran Pazartesi günü(Bayramın 2’nci günü) saat 12.00’de CHP İzmit İlçe Örgütü önünde düzenlenecek bayramlaşma programına davet etti


Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İzmit İlçe Başkanı Gökhan Ercan, düzenlediği yazılı basın açıklamasında ilimiz halkının Kurban Bayramı’nı kutlayarak, İzmit İlçe Örgütü üyeleri ve İzmit halkını 17 Haziran Pazartesi günü(Bayramın 2’nci günü) saat 12.00’de CHP İzmit İlçe Örgütü önünde düzenlenecek bayramlaşma programına davet etti. CHP İzmit İlçe Başkanı Gökhan Ercan açıklamasında, “Birliktelik ve dayanışmanın en yoğun yaşandığı günlerden birisi olan Kurban Bayramı’nızı canı gönülden kutlarım. Kurban Bayramı’nın manevi huzuru ve coşkusu içinde bir araya gelmek, dostluk ve kardeşlik bağlarımızı güçlendirmek üzere, sizleri CHP İzmit İlçe Başkanlığı olarak düzenleyeceğimiz bayramlaşma programına davet ediyoruz” dedi.


BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ PEKİŞTİRECEĞİZ


CHP İzmit İlçe Başkanı Gökhan Ercan açıklamasının devamında, “Birlik ve beraberliğimizi pekiştireceğimiz bu özel günde, siz değerli hemşerilerimizle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyacağız. Geleneksel bayramlaşma törenimize katılarak, bizlere onur ve sevinç katmanızı dileriz. Tüm partililerimiz ve İzmit halkımızı 17 Haziran Pazartesi(Bayramın 2’nci) günü saat 12.00’de İzmit İlçe Örgütü’müze bekleriz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme: 15 Haziran 2024 23:06
İleri Ray
X