Emre Andız açıklama yaptı
21 Şubat 2024 00:30

Emre Andız açıklama yaptı

31 Mart yerel seçimlerinde yarışacak aday listelerinin teslim tarihinin son gününde CHP İzmit’te belediye meclis üyesi listesi krizi yaşandı.

Listelerin teslimine saatler kala meclis üyesi listesinin ilk sırasına yazılan Emre Andız’ın ismi kriz çıkarttı.Hürriyet Andız'a karşı çıktı ve istifa resti çekti.

 

 Hürriyet’in isteği ile Andız’ın yerine Mehmet Ümit Küçükkaya’nın ismi yazıldı. Bu gelişme ile liste krizi sona erdi.Emre Andız, meclis listesinden çıkarılması hakkında sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

 

İŞTE O AÇIKLAMA

 

Değerli Cumhuriyet Halk Partisi Ailem
Cumhuriyet Halk Partisi’nde büyümüş, yetişmiş ve örgüt terbiyesi almış bir kardeşiniz, arkadaşınız olarak hepimiz gibi seçim sürecinde bir kaos yaşanmaması için örgütün talebiyle girdiğim İzmit Belediye Meclis Üyesi Aday listesinden kendi irademle ayrıldım.


Bu zamana kadar bana örgütüm tarafından verilen tüm görevleri yerine getirdim, seçimin kazanılması için yine ne görev verilirse yaparım.
Yaşanan anlaşmazlıkların şahsımla hiçbir ilgisi yok, gerekli kişilerin gerekli açıklamaları yapacağına dair bir şüphemde yok.


Örgüte kırgın ya da küskün olmam söz konusu dahi olamaz.
Aslolanın Cumhuriyet Halk Partisi olmalıdır ve öyle de  olacaktır..

 

 

 

Güncelleme: 21 Şubat 2024 00:36
İleri Ray
X