25/10/2021 10:06:12
  • 9.6177 TL
  • 11.1934 TL
  • 13.2678 TL
KOCAELİ

Mehmet Aras:Milletin parası yok,Erdoğan market reklamı yapıyor

Mehmet Aras partisinin Göynük ilçe kongresinde konuştu. Konuşmasında iktidara yüklendi.

Yeniden Refah Partisi genel başkanı Dr. Fatih Erbakan’ nın baş danışmanı Mehmet Aras partisinin Göynük ilçe kongresinde konuştu. Konuşmasında iktidara yüklendi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ ın bu gün bir zincir marketten çıktıktan sonra yaptığı açıklamaları eleştiren, Erdoğan’ ın eski yol arkadaşı Aras, iktidara verdi veriştirdi.
Sarayın halkın halinden haberi olmadığını söyleyen Aras, vatandaşın cebine düşen ateş yıllardır artarak devam ediyor. İntiharlar, cinnet haberleri aldı başını yürüyor. Hükümet kış başlamadan doğalgaza, elektriğe zam üstüne zam yapıyor. Vatandaş önceden sürünüyordu, şimdi sürünecek mecali de kalmadı.


MİLLET ALIŞVERİŞİ NEREDEN YAPACAĞINI BİLİYOR, SEN PARADAN HABER VER.
Hükümet kendi başarısızlığının faturasını marketlere yüklemeye çalışıyor. Tam hükümet bir şeylerin farkına vardı derken, birde baktık ki Erdoğan market reklamı yapmaya başladı.
Erdoğan’ a hitaben bu millet nereden alışveriş yapacağını senden öğrenecek değil, diyen Aras, sen millete hak ettiği gelir düzeyini sağla, kafanı da böyle basit şeylerle meşgul etme dedi.BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI