29/11/2021 15:15:13
  • 12.1185 TL
  • 13.6420 TL
  • 16.1365 TL
KOCAELİ

Başkan Aygün, Belediye Derincespor’un Yanında

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Belediye Derincespor’un U 19 ve a takım sporcuları ile bir araya geldi.

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Belediye Derincespor’un U 19 ve a takım sporcuları ile bir araya geldi. Sarı lacivertli kulübün ilçeyi temsil etme noktasında çok önemli bir görevi başarıyla üstlendiğini belirten Başkan Aygün, sporculara başarılar diledi

U19 Bölgesel Gelişim Ligi
Gençliğe ve spora yatırımların hız kesmediği Derince'de Başkan Aygün, ilçeyi başarıyla temsil eden Belediye Derincespor Kulübü’nün de daima yanında olarak, destek veriyor. Bu kapsamda Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün son olarak Belediye Derincespor’un U 19 ve a takım sporcuları ile bir araya geldi. İlk olarak Yelken Kafe’de gerçekleşen buluşmada kentimizi U19 Bölgesel Gelişim Ligi’nde temsil eden gençlerle bir araya gelen Başkan Aygün, Sancaktepe FK müsabakasıyla sezona başlayan sporculara başarılar dileyerek “Gençlerimize güveniyor, ilçemizi en güzel şekilde temsil edeceklerine inanıyorum” dedi.

A Takım Play Off Hattında
Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, U 19 takımı ile bir araya geldikten sonra a takım sporcularıyla buluştu. Ceyhanspor müsabakası öncesi gerçekleşen buluşmada teknik heyet ve futbolculara başarılar dileyen Başkan Aygün, “Belediye Derincespor ilçemizi temsil etme noktasında profesyonel liglerde çok önemli bir görevi başarıyla üstleniyor. Ben son haftalardaki başarılı sonuçların artarak devam edeceğine inanıyorum” dedi. Belediye Derincespor, bu buluşmanın ardından pazar günü oynadığı müsabakada Ceyhanspor’u 6-0’lık skorla mağlup ederek puanını 17’ye çıkardı ve play off hattına yükseldi.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI