28/09/2021 15:40:16
  • 8.8878 TL
  • 10.3828 TL
  • 12.1315 TL
KOCAELİ

İzmit Belediyesporlu Nehir U-16 Milli Takımı’na seçildi

.

Alt yapıdan Türk basketboluna oyuncu kazandırma hedefiyle çalışmalar yapan İzmit Belediyespor’da 2005 doğumlu sporcu Nehir Ulufer, U-16Kız Milli Takımı’na seçildi

 
Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde dikkat çeken performanslar sergileyen ve Avrupa arenasında ilk yılında rakiplerini zorlayan İzmit Belediyespor’da yeni sezon hazırlıkları sürüyor. Bir yandan profesyonel takımın ligde kalıcı olması için emek harcayan İzmit Belediyesporlu yöneticiler, biryandan da alt yapıdan oyuncu yetiştirerek Türk basketboluna kazandırma hedefiyle çalışmalar yapıyor. Kulüp bu hedeflerine milli takımlara oyuncu göndererek adım adım ilerliyor.

 

İZMİR’DE KAMPAKATILACAK

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in de altyapının gelişimine gösterdiği titizliği sporcularına yansıtan İzmit Belediyesporlu idareciler çabaların karşılığını almaya devam ediyor. Kulübün alt yapısında 3 yıldır basketbol oynayan 2005 doğumlu Nehir Ulufer, U-16 Kız Milli Takımı’na seçildi. İzmit’i milli takımda temsil etmeye hazırlanan geleceğin yıldız adayı Nehir, 8 Temmuz’da İzmir’in Bornova ilçesinde başlayacak olan milli takım kampına katılacak.

 

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI