Bir ayda, 300 bin üye ziyaret edilecek
19 Ekim 2022 09:59

Bir ayda, 300 bin üye ziyaret edilecek

.

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, yeni bir teşkilat çalışmasının daha startını verdiklerini açıkladı. Buna göre aktif yönetici, meclis üyesi ve mahalle başkanından oluşan 4 bin 93 kişilik ekip bir ay boyunca 300 bine yakın üyeyi evlerinde ziyaret edecek. Ellibeş, 2023 seçimlerinin Türkiye için önemini çok iyi bildiklerini kaydetti.

 


2023’ÜN ÖNEMİ
AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, dün akşam gerçekleşen AK Parti Körfez İlçe Başkanlığı 101.Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi’nin ardından önemli açıklamalar yaptı. Gündemi değerlendiren Ellibeş, yeni bir teşkilat çalışmasının daha startını verdiklerini de duyurdu: “Türkiye’nin yalnızca bölgesinde değil, dünyada ne kadar önemli bir konuma geldiğine, hak ettiği değer ve itibarı gördüğüne hep birlikte şahit oluyoruz”.

 


ESKİ TÜRKİYE DEĞİLİZ
“Kabul etmek gerekir ki, Türkiye eski Türkiye değil. Kendi göbeğini kendi kesebiliyor. Yüzlerce dev yatırım ve projenin meyvelerini toplayacağımız bir döneme girmiş durumdayız. İşte doğalgaz arama çalışmalarımız. Cumhurbaşkanımızın da açıkladığı gibi 2023’ün ilk aylarında yerli doğalgaz hanelerimize girdiğinde enerjide tarihi bir dönem başlayacak”.

 


MİLLETİMİZİN YANINDAYIZ
“Küresel etkilere dayalı yüksek enflasyon karşısında milletimizi koruma kalkanı altına almaya devam ediyoruz. Asgari ücrette Aralık ayında vatandaşlarımızı enflasyon karşısındaki tahribattan koruyacak en kapsamlı müdahale yapılacağı açıklandı. Bugüne kadar yapılan çalışmaların devamı noktasındaki bu düzenleme ile milletimiz daha derin bir nefes almış olacak.”

 


AK PARTİ’YE GÜVEN TAM
“Türkiye Cumhuriyet’nin en büyük toplu konut projesine milletimizin gösterdiği yüksek teveccüh, Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye olan güvenin göstergesidir. Burada sadece konut değil, vatandaşlarımız müstakil arsaya da başvurarak kendi evini kendi yapabilecek. Bu da Cumhuriyet tarihimizde AK Parti’nin başardığı ilklerden biridir”.

 


DURMADAN, YORULMADAN
“Cumhurbaşkanımızın liderliğinde 21 yıldır durmadan, yorulmadan çalışan bir teşkilatın mensuplarıyız. 2023 seçimlerinin Türkiye için öneminin çok iyi farkındayız. Bu nedenle her zamankinden daha hazır ve kararlı olmak zorundayız. Yaz, kış demeden yaptığımız çalışmalara, Genel Merkezimizin planladığı program kapsamında şimdi bir yenisini ekliyoruz”.

 


4 BİN 93 KİŞİ GÖREVLİ
“Kocaeli’nin tamamında 300 bine yakın üyemizi tek tek evlerinde ziyaret edeceğiz. Üç ayda bir tekrarladığımız danışma meclisleri, istişare kurulu toplantıları, mahalle yönetim toplantılarıyla yetinmiyor, kıymetli yol arkadaşlarımızın şimdi evlerine konuk olacağız. İlçe yöneticilerimiz, kadın ve gençlik kollarımız, meclis üyelerimiz ile mahalle başkanlarımızdan oluşan 4 bin 93 kişilik ekip bir ayda bu çalışmayı tamamlayacak”.

 


ESKİ-YENİ AYRIMI YOK
Üye ziyaretlerinin ilk gününde Körfez İlçesinde Özkan Yeşiltaş, İbrahim Ethem Güllüce ve Asker Gümüş’ün evlerine konuk olan Ellibeş, “Geçmişten bugüne kadar davamıza gönül vermiş bütün teşkilat üyelerimizi ziyaret edeceğiz. Eski, yeni ayrımı olmaksızın en son kayıt olan üyemizin de, kuruluşta kayıt olmuş üyemizin de görüşünü, önerisini evine giderek dinleyeceğiz” dedi.

Güncelleme: 19 Ekim 2022 10:42
BENZER HABERLER
img

Can Atalay'a özgürlük istiyoruz!

img

Oğuz Derviş vefat etti

img

20 - 25 yıl şartı yok

img

Genç esnaf hayatını kaybetti

İleri Ray
Arı Lift
X