'MotorBurda Fest'coşkusu başlıyor
28 Temmuz 2023 12:46

'MotorBurda Fest'coşkusu başlıyor

Kocaeli Kaya Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren MotorBurda, heyecan verici bir etkinlik olan "MotorBurda Fest" ile 6 Ağustos Pazar günü motosiklet tutkunları ile bir araya geliyor. Geçen sene ilki düzenlenen ve büyük ilgi gören MotorBurda Fest, bu yıl da dopdolu bir program ve renkli etkinliklerle katılımcıları bekliyor.
Motor Tutkunları İçin Unutulmaz Bir Festival Deneyimi
Sektörün önde gelen motosiklet modellerinin sergileneceği, tanınmış eğitmenlerle söyleşilerin yapılacağı, konser, çekilişler ve göz alıcı motosiklet gösterilerinin sahne alacağı bu festival, adrenalin tutkunları için vazgeçilmez bir etkinlik olacak.


Heyecan Verici Etkinlik ve Gösteriler
6 Ağustos Pazar günü 12:00 – 23:00 saatleri arasında gerçekleşecek MotorBurda Fest’te birbirinden özel etkinlikler yer alıyor.
Duayen motosiklet eğitmeni Tayfun Gülhan, Türkiye Enduro Şampiyonu Mevlüt Kolay, Kobidos Dernek Başkanı Tuğberk Atar, Sürüş Eğitmeni Yasin Şengün ve Motopark Tv Kurucusu Youtuber Tolga Barış gibi önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşecek söyleşiler, motor tutkunlarını bilgi ve deneyim dolu bir atmosferde buluşturacak. Ayrıca, motosiklet showlarıyla tanınan Birkan Polat'ın etkileyici gösterisi ve İnerken Kolay adlı müzik grubunun sahne performansıyla festival coşkusu katlanarak artacak.
Bİ DOLU FESTİVAL!
Festival boyunca;
Dj performansı
Motosiklet Simülasyonları
Playstation Turnuvası
VR oyunları
Çocuk Oyun Parkları
Karavan ve Outdoor stant alanları
Çekilişler
Yarışmalar ve çok daha fazlası sizleri bekliyor.

GİRİŞ ÜCRETSİZDİR
Tarih: 6 Ağustos 2023 Pazar
Saat: 12:00 – 23:00
Yer: Motorburda Bahçe / Körfez Mahallesi, Ankara Karayolu Caddesi, No:22, 41040 İzmit / Kocaeli
https://motorburda.com.tr/motorfest/

Güncelleme: 28 Temmuz 2023 21:55
İleri Ray
Arı Lift
X